Neden Boltora Yazılımını Tercih Etmelisiniz?

Boltora’da yer alan mobil uygulama ile bulunduğunuz her yerden canlı yayın yapma imkanı. Boltora yazılımı  tüm H.264, H.265 cihazlardan canlı yayın yapılabilme imkanı sunmaktadır.

WebRTC Desteği

WebRTC artık Boltora’da. Son sürümümüz ile birlikte WebRTC özelliği gelmiştir. Daha önce sadece cloud müşterilerimize sunulan bu hizmet artık Boltora Kurumsal yazılım lisansı sahip olan müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Mobil Üzerinden Canlı Yayın

Mobil telefon, tablet yada RTMP destekleyen tüm cihazlar ile internet olan her yerde canlı yayın yapabilirsiniz. Bağlantı hızınıza göre HD yayın ve ses ile merkezinize yayını gönderebilir yada web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

360 Canlı Yayın

Türkiye’de Bir İlk! RTMP/RTSP destekleyen tüm 360 kameralar için Boltora’nın geliştirmiş olduğu modül ile 360 derece yayın yapıp her yerden canlı yayın yapma imkanı.

Canlı Yayını Aynı Anda Paylaş

Boltora üzerinden yaptığınız tüm yayınları aynı anda sosyal medya uygulamalarında paylaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz canlı yayın aynı anda Facebook, Youtube, Periscope, ve twitch’de yayınlayabilirsiniz.